צביעת תקרה

צביעת תקרה

סופר צבע - צובעים בתים כבר מעל ל-20 שנים

 • זמינות מהיום להיום
 • אחריות מלאה על כל עבודה
 • מחירים ללא תחרות
 • עבודה נקייה ויסודית
מאיר וצחי הצבעים

מאיר מלכה וצחי דהן - הבעלים של סופר צבע

גוגל אייקון
5.0
צפו ב 40+ חוות דעת עלינו מגוגל

חדש! מחשבון צביעת דירה - קבלו הצעת מחיר אונליין תוך 2 דקות

לקוחות יקרים! כיום ניתן לקבל הערכת מחיר לצביעת הדירה שלכם באמצעות המחשבון הדיגיטלי שלנו. תוך מספר שאלות קצרות תוכלו לקבל הצעת מחיר!

שאלות נפוצות

האם אתם נותנים אחריות על העבודה?

כן. ישנה אחריות מקיפה על העבודה, כולל תיקוני שפכטל קטנים. כך אם לא תהיו מרוצים מפרט כלשהו - האחריות היא עלינו. אנחנו כאן לשירותכם - גם בסיום העבודה.

איך אוכל לקבל הצעת מחיר מהירה ומדויקת?

כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת נשאל אתכם בטלפון שאלות שיעזרו לנו להבין את הצרכים שלכם. מומלץ גם לשלוח לנו תמונות של הדירה בוואטספ או אפילו לקבוע אצלכם בדירה כדי שנוכל לדעת בדיוק איך מתאים לצבוע את הדירה.

כמה זמן לוקחת העבודה?

תלוי בהיקף העבודה. ברב המקרים מדובר בסדר גודל של יום עבודה אחד.

האם אני צריך להכין את הדירה לפני שאתם מגיעים?

לא. הכנת הדירה לפני הצביעה היא באחריותנו.

על מי חלה האחריות לצבוע דירה שכורה?

בעיקרון קיימת ציפייה (גם אם היא לא מוזכרת בחוזה) ששוכרי הדירה יחזירו את הדירה באותה מצב שבה הם קיבלו אותה. לכן בדרך כלל בעלי דירה דורשים מן השוכרים עם סיום חוזה השכירות, להיות אחראים לצביעת הדירה.

רוב האנשים המתכוננים לעצב מחדש את ביתם, משקיעים זמן ורב ומחשבה על צביעת הקירות, על ריהוט חדש, ועוד שאלות עיצוביות. גם כאשר הם פונים לצביעת דירה, המחשבה היא בעיקר על איזה גוון לצבוע את הקירות, הדלתות והמשקופים. צביעת תקרה היא הפחות נפוצה מבין שיפוצי הצבע שנעשים, כאשר אנחנו מתחילים לשדרג ולעצב את הבית מחדש.

הלקוחות של סופר צבע, פונים אלינו לצביעת תקרה בבית, בתדירות פחותה כמעט פי שניים מאשר לצביעת קירות הבית. אנשים נוטים לצבוע את התקרה אחת לשבע שנים או אפילו עשר שנים, כאשר תדירות צביעת קירות, היא בדרך כלל פחות מאחת לחמש שנים. מדובר במצב שמומלץ להימנע ממנו מכיוון שהזנחת התקרה עלולה לגרום לנזקים (רטיבויות, עובש, יובש…) אשר יעלו יותר בטווח הארוך.

מדוע בעצם צביעת תקרה היא פחות נפוצה מצביעת קירות?

צביעת תקרה היא קצת יותר מורכבת מצביעת קיר. אנחנו נוטים לוותר על צביעת תקרה, משום שאין לנו מגע פיזי עם התקרה כמעט, ולכן היא מתלכלכת פחות. אנחנו לא הולכים עם הראש כלפי מעלה ומסתכלים על התקרה, כמו שאנחנו מסתכלים על הקירות, ולכן נשים פחות לב לפגמים או לשינוי בגוון התקרה.

רובנו גם יוצאים מנקודת הנחה שהתקרה תמיד לבנה, ולכן אין צורך לעשות בה שינוי או לעצבה. ובכל זאת – צביעת תקרה יכולה להשפיע רבות על האוירה בחלל, וניתן לשנות חדר מסוים, או את הדירה כולה, על ידי השקעת מחשבה בגוון התקרה, לעומת הקירות האחרים.

צביעת תקרה
מריחת שפכטל על תקרה לכיסוי החורים שהיו בתקרה

צביעת תקרה שונה מצביעת קיר

צחי דהן, הבעלים של סופר צבע, הוא צבעי מנוסה המבצע עבודות צביעת בתים ודירות כבר שנים רבות.

צחי מספר על השוני בין צביעת תקרה לצביעת קיר:

"צביעת תקרה היא מלאכה די מורכבת. השוני העיקרי לעומת צביעת קיר, הוא כמובן צורת העבודה והמיקום של התקרה. בגלל שהתקרה נמצאת מעלינו, העבודה עליה מלוכלכת יותר, ומצריכה לרוב פינוי מוחלט של הרהיטים בחלל, וכיסוי מושלם של הרצפה ולעיתים גם הקירות. בנוסף, חשוב להשתמש בצבע ייעודי לתקרה, לבדוק האם הצבע הקודם שעל התקרה הוא צבע על בסיס סיד או צבע אקרילי, והאם נרצה להחליפו. חשוב מאוד לטפל ברטיבות, בקילופים וחורים בתקרה, כמו בקיר רגיל, אך משום שהתקרה צוברת רטיבות והשפעה גם מהגג או מהקומות מעליה, היא לעיתים מצריכה עבודת תשתית ותיקונים מורכבים יותר, לפני תחילת הצביעה".

היתרונות של סופר צבע בצביעת תקרה:

 • אמינות ושירות- אנחנו מגיעים אליכם הביתה כדי לראות את התקרה ולהקשיב לכם. תוכלו להתייעץ איתנו, ולקבל הצעת מחיר לכל השירות, ללא עלויות נסתרות! המחיר של סופר צבע כולל את הצבע, את עלות העבודה, וחשוב מאוד- גם הניקיון. אם תרצו שנפנה ונכסה את הרהיטים- נוכל לעשות זאת עבורכם.
 • אצלנו תקבלו מחיר ללא תחרות! חשוב לדעת- כדאי לבצע את צביעת התקרה יחד עם צביעת כל הדירה, ובכך להוזיל את המחיר, ולאפשר צביעה של הקירות המשקופים והדלתות, לאחר צביעת התקרה.
 • אחריות- אנחנו דואגים לכל התיקונים לפני הצביעה ולפינישים הסופיים. אנחנו מתחייבים לבוא לתיקוני צבע במידה ויש כאלה, ללא תוספת במחיר, וגם כחודש לאחר ביום העבודה.
 • מקצועיות וניקיון- בסופר צבע, אנחנו מקפידים על עבודה עם צוות מקצועי, על דיוק ועבודה נקייה. גם הניקיון בסוף המלאכה הוא באחריותנו.
 • איכות הצבע – אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר, מבית טמבור, ומתאימים את הצבע ואופן הצביעה לתקרה הספציפית.
 • מהירות וזמינות- לא תצטרכו להמתין זמן רב כדי שצביעת התקרה תסתיים. יש לנו צוות מקצועי העושה עבודה מהירה, ותוכלו גם להזמין עבודות צביעת תקרה מהיום להיום
15
שנות ניסיון
100%
לקוחות מרוצים
אלפיעבודות צביעה
אייקון מברשת
אייקון זמן
אייקון וי
אייקון וי
אייקון ארנק
אייקון וי
אייקון לייק
אייקון מטאטא

כיצד נעשית עבודת צביעת התקרה בפועל

עוד לפני הצביעה- הכנת הצביעה צריכה להיעשות בצורה יסודית. חשוב לכסות כל פרט בחלל, ולדעת היכן אנחנו עלולים לגרום לנזק ולכלוך, במידה ולא נפעל לפני תחילת העבודה. חובה לכסות את בתי המנורה כדי שלא יתלכלכו או שיכנס אליהם צבע, ומצד שני, תאורה היא דבר חשוב בעת הצביעה, ולכן לרוב היא תישאר דולקת. לעיתים נשתמש בבית מנורה ייעודי, אשר ניתן לצבוע מבלי לחשוש ללכלך אותו.

צריך לדעת באילו חומרי צבע להשתמש. אנחנו בסופר צבע מתחילים תמיד בשכבת צבע יסוד (פרמייר) של בונדרול, העוזרת לנו להמשיך בצביעה בצבע אקרילי או בצבע סיד. לאחר צביעת שכבת היסוד, נמשיך בצביעת תקרה בסופקריל, שהוא הצבע העיקרי. נבצע לפחות שתי שכבות נוספות של צבע עיקרי. חובה לתת לכל שכבת צבע להתייבש כשעתיים, לפני שממשיכים בשכבה הבאה.

בצביעת קיר, אנחנו מחלקים את שטח התקרה למקטעים, ועובדים עם מברשת עדינה, בחיבורים עם הקירות ובמקומות מאתגרים. העבודה העיקרית נעשית עם רולר, רק עם מוט ארוך יותר, ועם סיבים קצרים יותר, כדי שלא להביא לטפטוף רב.

קריאה נוספת: המדריך המלא לצביעת דירה לבד.

מדוע להזמין איש מקצוע לצביעת תקרה?

 • צביעת התקרה נעשית כל מספר רב של שנים, הרבה בעיות בצבע של התקרה יכולות להופיע ולעשות את עבודת הצביעה למאתגרת. אנחנו בסופר צבע מקבלים פניות רבות של שלקוחות אשר בתקרה שלהם יש יובש הגורם להתקלפות, עובש המשאיר צבע כהה, או רטיבות לאחר גשמים, כאשר הניקוז שמעל אינו מתפקד כראוי. תקרה עם רטיבות אשר עלולה לקבל גם גוונים של צבע צהוב, זקוקה לטיפול איש מקצוע בדרך כלל. אנחנו בסופר צבע מבצעים תיקונים לפני צביעת התקרה. לרוב מדובר בחשיפת חורים וחלקים "רכים", אשר זקוקים לניקוי ומילוי מחדש באמצעות חומר מילוי ושפכטל.
 • במקרים מסיימים הלקוחות מעוניינים להחליף את סוג הצבע מצבע סיד לצבע אקרילי (ולהפך) ולכן חובה לנקות ולהשתמש בשכבת יסוד משמעותית, כדי שהצבע החדש ייקלט ויישאר.
 • סוג צבע וגוון- בעל מקצוע מנוסה יוכל להמליץ לכם באיזה סוג צבע להשתמש. אנחנו כאמור משתדלים לבצע צביעת תקרה בסופרקריל, ונוכל לייעץ לכם באיזה גוון להשתמש (לא רק לבן, למרות שהוא הפופולרי ביותר). גוון דומה לצבע הקירות אך לא זהה, יכול לעשות פלאים לתחושה של החדר.
 • צביעת תקרה וקירות בחדר האמבטיה היא עבודה מאתגרת עוד יותר. צריך לדעת באיזה צבע להשתמש כדי למנוע עובש, לאתר מקומות בהם עלולה להצטבר רטיבות ולתקנם, וחובה להקפיד על ניקיון, בעיקר משום שבחדרי אמבטיה נמצאים לרוב ריהוט ופריטים שלא ניתן לנייד או להוציא לשם הצביעה, דוגמת אמבטיה, כיור, אסלה, ארונות קיר, מראות, תאורה ועוד.
 • כאשר לקוחות שוקלים האם לבצע צביעת תקרה או כל צביעה אחרת בבית, אחד הדברים החשובים ביותר הם המקצועיות של הצביעה, והמהירות בה היא נעשית. זאת כדי שהחזרה לחלל נקי ומסודר תהיה מהירה, והפגיעה בתנאי המחייה בבית, תהיה מינימלית וקצובה בזמן. צבעי מקצועי יכול לעשות עבודה איכותית ומהירה, מבלי להתפשר על איכות הצביעה, מספר השכבות, הניקיון והדיוק.
צביעת תקרה
עבודת צביעת תקרה שלנו בלובי של מגדלי עזריאלי

מחיר צביעת תקרה

התקשרו אלינו כדי לקבל הצעת מחיר.

מחיר צביעת תקרה מחושב לפי שטח התקרה, אך לא רק השטח בלבד. הוא תלוי כמובן במצב התקרה, האם היא מחייבת תיקונים ואיזו עבודת הכנה דרושה כדי לכסות ולהגן על הריהוט, הקירות והרצפה. דווקא לבחירה האם לצבוע את התקרה בצבע אקרילי או בצבע בסיד אין משקל רב על המחיר. בכדי לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית, חשוב שנדע האם יש צורך שאנחנו נכסה את הקירות והרהיטים, והאם תצטרכו שנהיה אחראים על פינוי והחזרה שלהם.

מחפשים בעל מקצוע המומחה בצביעת תקרה? צרו איתנו קשר, ותקבלו מאיתנו הצעת מחיר ללא תחרות, והתחייבות לעבודה מקצועית וללא דופי.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תודה! נחזור אליכם בקרוב.
שגיאה!