איך לבחור פרקט חדש לבית במסגרת שיפוץ וצבע?

אחת לתקופה כדאי לבצע שיפוץ בבית שכולל שינויים על פי הצורך, איטום וצביעה. קיימת חשיבות רבה לרענן את נראות הבית כדי ליהנות מהחיים בו.

052-608-9111 צחי

השאירו פרטים כאן

מחירון צביעת דירה של סופר צבע

 בסופר צבע אתם תקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, וכל זאת מבלי להתפשר על שום פרמטר בכל מה שקשור לאיכות הצביעה ואיכות השירות שלנו.

* המחירון שלפניכם מתייחס למחיר הבסיסי לצביעת הדירה - דירה ריקה, בצבע לבן, ללא צביעת התקרה.

צביעת דירה 2 חדרים

החל מ
990₪

צביעת דירה 3 חדרים

החל מ
1,290₪

צביעת דירה 4 חדרים

החל מ
1590₪

צביעת דירה 5 חדרים

החל מ
1,790₪
לביא

אלוף. צחי הגיע במהירות. מקצוען לא מדבר הרבה ישר ולעניין. שיחת טלפון והבחור הגיע תוך כמה דקות. נכונות לעבוד מקצועיות. סיים את צביעת הדירה כבר באותו יום .מהיר, אמין, מקצועי והמחיר היה הזול מבין כולם לפחות עבורנו. ממליץ בחום:)

אורי צבי

צחי עשה אצלי הרבה עבודה - תיקן עובש וצבע. היה כל כך כיך שהוא בא, הפך את הבית שלי ליות נעים. צחי הוא מקצועי, נחמד ונעים. רואים שהוא בא לעבוד בסופר מקצועיות ולא ויתר על אף פרט גם אם לא סוכם מראש. בקיצור המלצה חמה!!

דייב סולומון

צחי מקסים נענה לכל בקשה, מטפל במסירות בכל בקשה, אפשר לסמוך עליו. תענוג לקבל ממנו שירות. גם שהיה נדרש תיקון מסוים חזר כבר בבוקר למחרת להבין מה נדרש ולתקן בהתאם. ממליץ בחום!

צבי

שירות מעולה!
החל מהשיחה הראשונה, דרך ההגעה בזמן, הדיוק בעבודה, מחיר טוב, והניקיון שנשאר בסיום הצביעה, ועד אפשרויות התשלום.
נפלא ונעים לעבוד איתך! תודה רבה, מומלץ בחום!

לכל הביקורות שלנו מגוגל
איך לבחור פרקט חדש לבית במסגרת שיפוץ וצבע?

אחת לתקופה כדאי לבצע שיפוץ בבית שכולל שינויים על פי הצורך, איטום וצביעה. קיימת חשיבות רבה לרענן את נראות הבית כדי ליהנות מהחיים בו.

החלטה על שיפוץ בבית 

לבעלי נכסים רבים קשה לקבל החלטה על ביצוע שיפוץ בבית וזאת לאור הידיעה שתהיה תקופה ארוכה של לכלוך, בלגן וגם עלויות כספיות נכבדות. אך בסופו של דבר לאחר לבטים רבים, מתקבלת החלטה ובעלי הנכס מחפשים איש מקצוע שיבצע מהלך זה.

תכנון שיפוץ הבית 

כדי לצמצם את הבלגן בבית בעת השיפוץ כדאי להיות ממוקדים בצרכים המשפחתיים ולתכנן כראוי את המהלך מתחילתו ועד סופו. הפעולה הראשונה היא קבלת המלצות על צבעי ואיש שיפוצים אמין אשר מבצע עבודה מיומנת ואפשר לסמוך על הידע ועל הניסיון שלו. מעבר לכך חשוב לבדוק את המחירים שאותם הוא גובה בהשוואה לאנשי מקצוע אחרים.

ההנחיה היא לחתום על הסכם עם איש השיפוצים ובו יהיה רשום באופן מפורט אילו סוגי עבודות עליו לבצע כמו לדוגמה, צבע ספציפי בכל רחבי הבית, שבירה של קיר מסוים לאחר אישור של קונסטרוקטור, התקנת פרקט חדש בחדרי הילדים ועוד. בהסכם יירשם הסכום הכספי שסוכם בגין כל העבודות ואופן התשלום וזאת בהתאם להתקדמות של הפרויקט בפועל.

מרצפות או פרקטים 

בשנים האחרונות לקוחות רבים מעדיפים להזמין התקנה של פרקט חדש במקום האריחים שהיו בבית לאורך שנים רבות. זאת לאור היתרונות הרבים של לוחות הפרקט כמו ההתקנה המהירה שהיא ללא לכלוך וללא בלגאן לעומת הדבקה של אריחים, תחזוקה קלילה, חומר שהוא מבודד ולכן קיימת שמירה על טמפרטורה נוחה גם בחורף, יופי ייחודי של המגוון הגדול של לוחות העץ.

פיקוח על פרויקט השיפוץ 

כדי שהעבודה תתבצע כראוי ובהתאם ללוח הזמנים, חשוב שבעלי הנכס או נציג מקצועי מטעמם ילווה את הפרויקט ויפקח על המהלכים השונים שלו על פי סדר הדברים שנקבע. כמו כן, יש לוודא שהשיפוצניק משתמש בחומרי בנייה איכותיים שהם בעלי תקן, וזאת כדי שהעבודה תחזיק מעמד לשנים רבות.

צביעה איכותית של קירות הבית 

הטרנדים החדשים כוללים אופציות חדשות של צביעה. בעבר צבעו את כל הקירות בסלון בגוון אחיד אך בשנים האחרונות צובעים גם חלק מהקירות בצבעים אחרים, או בנראות של בטון עם טקסטורות מרהיבות. 

אף ע פי שיש בלגן ולכלוך התוצאה הסופית היא נפלאה ואין ספק שכל המהלך היה כדאי. 

15
שנות ניסיון
100%
לקוחות מרוצים
אלפיעבודות צביעה

זה הזמן לקבל הצעת מחיר משתלמת!

תודה! נחזור אליכם בקרוב.
שגיאה!

המחירון שלנו לצביעת דירות

מספר חדרים דירה ריקה דירה מרוהטת תוספת צביעת תקרה
1 900₪ 1,000₪ 300₪+
2 990₪ 1,300₪ 300₪+
3 1,290₪ 1,800₪ 500₪+
4 1,590₪ 2,500₪ 800₪+
5 1,790₪ 3,000₪ 1,200₪+

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תודה! נחזור אליכם בקרוב.
שגיאה!