איך לבחור נכון קבלני צבע ואלומיניום לפרויקט שיפוץ?

איך לבחור נכון קבלני צבע ואלומיניום לפרויקט שיפוץ?

סופר צבע - צובעים בתים כבר מעל ל-20 שנים

  • זמינות מהיום להיום
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מחירים ללא תחרות
  • עבודה נקייה ויסודית
מאיר וצחי הצבעים

מאיר מלכה וצחי דהן - הבעלים של סופר צבע

גוגל אייקון
5.0
צפו ב 40+ חוות דעת עלינו מגוגל

חדש! מחשבון צביעת דירה - קבלו הצעת מחיר אונליין תוך 2 דקות

לקוחות יקרים! כיום ניתן לקבל הערכת מחיר לצביעת הדירה שלכם באמצעות המחשבון הדיגיטלי שלנו. תוך מספר שאלות קצרות תוכלו לקבל הצעת מחיר!

שאלות נפוצות

האם אתם נותנים אחריות על העבודה?

כן. ישנה אחריות מקיפה על העבודה, כולל תיקוני שפכטל קטנים. כך אם לא תהיו מרוצים מפרט כלשהו - האחריות היא עלינו. אנחנו כאן לשירותכם - גם בסיום העבודה.

איך אוכל לקבל הצעת מחיר מהירה ומדויקת?

כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת נשאל אתכם בטלפון שאלות שיעזרו לנו להבין את הצרכים שלכם. מומלץ גם לשלוח לנו תמונות של הדירה בוואטספ או אפילו לקבוע אצלכם בדירה כדי שנוכל לדעת בדיוק איך מתאים לצבוע את הדירה.

כמה זמן לוקחת העבודה?

תלוי בהיקף העבודה. ברב המקרים מדובר בסדר גודל של יום עבודה אחד.

האם אני צריך להכין את הדירה לפני שאתם מגיעים?

לא. הכנת הדירה לפני הצביעה היא באחריותנו.

על מי חלה האחריות לצבוע דירה שכורה?

בעיקרון קיימת ציפייה (גם אם היא לא מוזכרת בחוזה) ששוכרי הדירה יחזירו את הדירה באותה מצב שבה הם קיבלו אותה. לכן בדרך כלל בעלי דירה דורשים מן השוכרים עם סיום חוזה השכירות, להיות אחראים לצביעת הדירה.

שיפוץ דירה או כל נכס אחר הוא פרויקט מורכב. מצד אחד ישנו פוטנציאל של ממש לשדרוג הנכס באופן משמעותי, כך שגם הערך שלו עולה וגם הנחת מהשימוש בו הופכת לגבוהה יותר, אבל מצד שני יש גם לא מעט חששות: חשש מפני התארכות העבודות, חשש מפני בלגן גדול ופגיעה קשה יותר מהצפוי בשגרה, וגם חשש מפני תוצאה מאכזבת ביחס לציפיות. על-מנת לפוגג את החששות חשוב לבחור נכון את אנשי המקצוע שיבצעו את העבודות השונות, ובפרט נדרשת תשומת לב מרבית למציאת קבלן צבע וקבלן אלומיניום.

ניסיון

המפתח הראשון לבחירה נכונה של קבלני אלומיניום וצבע הוא ניסיון. מי שכבר צבע דירות רבות ידע להעניק גם לזו שלכם את המראה המחמיא ביותר, בדיוק לפי התוכניות. באופן דומה איש אלומיניום שכבר לקח חלק במגוון שיפוצים יוכל לממש את התוכניות אצלכם ללא דופי.

חשוב להדגיש כי הניסיון הרלוונטי חייב לכלול גם ביצוע עבודות אלומיניום כלליות וגם ביצוע עבודות ספציפיות דומות לאלה שנכללות בשיפוץ שלכם. כך למשל אם החלטתם להקים פרגולה מאלומיניום, כדאי למצוא קבלן עם ניסיון בפרגולות, אם השיפוץ כולל החלפת תריס ידני בתריס חשמלי נדרש ניסיון בכך, וכך הלאה.

זמינות

השיקול הבא בתור בבחירת קבלני צבע ואלומיניום לפרויקט שיפוץ הוא הזמינות שלהם. למעשה מדובר בשילוב של זמינות ואמינות, והסיבה לכך פשוטה: השלמת העבודות בזמן מחייבת סנכרון מדויק בין כל אנשי המקצוע ובין כל הפעולות שכולל הפרויקט. אם קבלן האלומיניום לא יהיה זמין בדיוק במועד המתאים להתקנת החלונות הבלגיים או הרכבת התריסים, השיפוץ יתעכב. אם קבלן הצבע יבטיח הגעה ביום שבו הנכס אמור להיצבע אבל לא יגיע באותו יום, ייגרם גם כן עיכוב מיותר לגמרי.

איכות החומרים

עוד מכנה משותף לקבלני אלומיניום וצבע הוא החובה להשתמש בחומרי גלם איכותיים. במקרה של קבלן צבע, האפשרויות רבות ומגוונות: צבע אקרילי, שליכט מינרלי, צבע סינטטי, צבעים עם אפקטים מרהיבי עין ועוד. קבלן אלומיניום עובד מן הסתם בעיקר עם אלומיניום, אבל חשוב שהמתכת הספציפית תהיה איכותית, ובנוסף ייתכן שילוב עם חומרי גלם נוספים. כך למשל מעקה אלומיניום למדרגות בתוך הבית או למרפסת חיצונית יכול לכלול גם זכוכית, וחשוב שהיא תהיה רבודה ולכן בטוחה.

תודעת שירות מפותחת

לקראת שיפוץ ישנם כאמור לא מעט חששות, וגם במהלכו ייתכנו מתח ולחץ טבעיים לחלוטין. קבלנים בעלי תודעת שירות מפותחת, כלומר אדיבים, קשובים, מספקים מענה מקצועי מפורט וסבלני לכל שאלה או בקשה ובאופן כללי מאירי פנים מסייעים לנטרל את אותם לחצים - והופכים את השיפוץ לחוויה נעימה עוד לפני שתיהנו מהתוצאות המרשימות.

לאחר שמתייחסים לכל הפרמטרים הנ"ל, ומוודאים שקבלן הצבע וקבלן האלומיניום מנוסים, זמינים, אמינים, מספקים שירות בסטנדרטים גבוהים ומקפידים על חומרים איכותיים, אפשר לשקלל בהחלטה גם את העלות הכספית.

15
שנות ניסיון
100%
לקוחות מרוצים
אלפיעבודות צביעה
אייקון מברשת
אייקון זמן
אייקון וי
אייקון וי
אייקון ארנק
אייקון וי
אייקון לייק
אייקון מטאטא

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תודה! נחזור אליכם בקרוב.
שגיאה!