צביעת דירה בכפר סבא

צביעת דירה בכפר סבא

סופר צבע - צובעים בתים כבר מעל ל-20 שנים

  • זמינות מהיום להיום
  • אחריות מלאה על כל עבודה
  • מחירים ללא תחרות
  • עבודה נקייה ויסודית
מאיר וצחי הצבעים

מאיר מלכה וצחי דהן - הבעלים של סופר צבע

גוגל אייקון
5.0
צפו ב 40+ חוות דעת עלינו מגוגל

חדש! מחשבון צביעת דירה - קבלו הצעת מחיר אונליין תוך 2 דקות

לקוחות יקרים! כיום ניתן לקבל הערכת מחיר לצביעת הדירה שלכם באמצעות המחשבון הדיגיטלי שלנו. תוך מספר שאלות קצרות תוכלו לקבל הצעת מחיר!

שאלות נפוצות

האם אתם נותנים אחריות על העבודה?

כן. ישנה אחריות מקיפה על העבודה, כולל תיקוני שפכטל קטנים. כך אם לא תהיו מרוצים מפרט כלשהו - האחריות היא עלינו. אנחנו כאן לשירותכם - גם בסיום העבודה.

איך אוכל לקבל הצעת מחיר מהירה ומדויקת?

כדי לתת לכם הצעת מחיר מדויקת נשאל אתכם בטלפון שאלות שיעזרו לנו להבין את הצרכים שלכם. מומלץ גם לשלוח לנו תמונות של הדירה בוואטספ או אפילו לקבוע אצלכם בדירה כדי שנוכל לדעת בדיוק איך מתאים לצבוע את הדירה.

כמה זמן לוקחת העבודה?

תלוי בהיקף העבודה. ברב המקרים מדובר בסדר גודל של יום עבודה אחד.

האם אני צריך להכין את הדירה לפני שאתם מגיעים?

לא. הכנת הדירה לפני הצביעה היא באחריותנו.

על מי חלה האחריות לצבוע דירה שכורה?

בעיקרון קיימת ציפייה (גם אם היא לא מוזכרת בחוזה) ששוכרי הדירה יחזירו את הדירה באותה מצב שבה הם קיבלו אותה. לכן בדרך כלל בעלי דירה דורשים מן השוכרים עם סיום חוזה השכירות, להיות אחראים לצביעת הדירה.

מחפשים צבעי בכפר סבא? מעוניינים להזמין איש מקצוע המומחה בעבודות צבעות באזור השרון? סופר צבע בבעלות צחי דהן, משרתת כבר שנים רבות לקוחות המעוניינים בצביעת דירה בכפר סבא.

לסופר צבע לקוחות רבים בכפר סבא. אנחנו מבצעים עבודות רבות של צביעת דירה בבתי מגורים וחנויות לאורך רחוב ויצמן, בשכונות המערביות של העיר, בשכונות קפלן, גבעת אשכול ושכונות אחרות במזרח העיר, בדירות במרכז העיר, ובעצם בכל מקום בכפר סבא. לסופר צבע גם לקוחות באזור התעשיה עתיר ידע.

צחי דהן מספר על השירות של סופר צבע:

"לא משנה אם אתם מחפשים צבעי בכפר סבא לשם סיוד הדירה לקראת חג, רוצים לשפץ ולהחיות את הקירות בעקבות עזיבה של דיירים את הדירה המושכרת שלכם, או שאתם מתכוננים להיכנס אל דירה חדשה בעיר. סופר צבע תמיד פנויה וערוכה לעזור לכם. השירות שאנחנו מציעים הוא מקצועי, אדיב ובמחירים ללא תחרות. אתם מוזמנים לבדוק אותנו, לקבל הצעות מספקי שירותים אחרים לצביעת דירה, לקבל מאיתנו רשימת ממליצים, ולהזמין אותנו לפגישת ייעוץ בביתכם".
15
שנות ניסיון
100%
לקוחות מרוצים
אלפיעבודות צביעה
אייקון מברשת
אייקון זמן
אייקון וי
אייקון וי
אייקון ארנק
אייקון וי
אייקון לייק
אייקון מטאטא

צביעת דירה בכפר סבא – מה צריך לדעת?

צביעת דירה בחלקים:

צביעת הדירה תיתן לבית שלכם אוירה חדשה. יחד עם זאת, אין זה אומר שחובה לצבוע את כל הדירה בפעם אחת. תוכלו לבחור כל פעם חלק אחר של הדירה, ולרענן את הבית בהדרגה. כדאי להתחיל בחלקים בהם העבודה דחופה יותר. לדוגמא, חדרי אמבטיה סובלים הרבה פעמים מרטיבות והתפתחות של עובש. נוכל להתחיל בעבודה של צביעת האמבטיה, שהיא שונה במעט מצביעת קיר או תקרה. זאת בגלל החומרים לטיפול בעובש בהם צריך להשתמש, והשטחים הקטנים והמקוטעים שבה, המצריכים עבודה מדוייקת מאוד.

היערכות ליום הצביעה:

במידה והחלטתם לצבוע את כל הבית, כדאי להיערך בהתאם-  ארזו כמה שיותר חפצים גדולים ורהיטים, ואכסנו אותם במקום מוגן או במרכז החדר, מכוסים בניילון. זאת כדי שתהליך הצביעה יאפשר תנועה נוחה עם סולם בחלל, וכדי למנוע נזק לרכושכם. הצבעי שתזמינו לפגישה הראשונית, יוכל להדריך אתכם ולהסביר לכם היכן מומלץ לאכסן את הרהיטים והארגזים.

אופן העבודה:

כאשר אתם מזמינים אותנו לצביעת דירה בכפר סבא, אנחנו בודקים את הקירות והמשטחים הדורשים צביעה. לפני תחילת העבודה, נדאג למלא חורים וגומחות בקיר, ליישר בליטות, לקלף שכבות צבע מתקלפות, ולנקות גם את המשקופים, צירי הדלתות והפינות, מחלודה ואבק. נצפה את החלקים אליהם צריך להגן בסרט מסקינטייפ שניתן לקלף בקלות, כדי לשמור על המקומות שאינם אמורים לקבל צבע.

בתחילת הצביעה אנחנו עובדים על התקרה, וצובעים אותה בצבע ייחודי ועמיד, אשר שונה מעט מצבעי הקירות, ומאפשר הידבקות חזקה, ומרקם אחיד.

לאחר מכן נגש לפינות ולמקטעים בעייתיים, "חיתוכים" בשפה המקצועית. נצבע את השטחים שבין התקרה לקיר, בין הקיר לרצפה, ומשטחים מאתגרים לצביעה בגלל גודל, זווית ומיקום. נטפל גם במשקופים, בדלתות ובחלונות במידת הצורך. כל צביעה מחייבת שכבה של צבע יסוד (פרימייר), לפני צביעה של גוון הצבע הרצוי. חובה גם לתת לצבע להתייבש בין שכבה לשכבה. לאחר צביעת המקומות המאתגרים, נעבור לצביעה של המקטעים הגדולים יותר של הקירות. כאמור, גם כאן יש חובה להתחיל בשכבת צבע יסוד המאפשר קליטה טובה יותר של הצבע הסופי. נוסיף על הפרימייר שכבה או שתיים של הצבע הראשי, בהתאם לצורך.

פינישים וניקיון:

בסוף העבודה, ולפני שהשכבה האחרונה מתייבשת לגמרי, אנחנו ניגשים לעשות פינישים אחרונים, לוודא את אחידות הצבע, להוריד את הציפויים והמסקינטייפ, ולהשאיר את החלל נקי. אתם מקבלים דירה נקיה, צבועה ויפה, אשר נעים לחזור לגור בה.

מחפשים צבעי בכפר סבא? מעוניינים באיש מקצוע אדיב ואמין? צריכים הצעת מחיר אטרקטיבית לצביעת דירה בכפר סבא תוך זמן קצר?  צרו איתנו קשר

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תודה! נחזור אליכם בקרוב.
שגיאה!